XWH28LRED
Pakke str.:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
XWH28LRED
Banjoadapter 28L, G1'' ED
Specifications
Dimensions and shipping
D1
28 mm
Diameter rör
28 mm
Dimension i
18 mm
Gänga utv.
G 1 BSP
L
39 mm
L1
48 mm
L2
31,5 mm
L3
59 mm
L4
30,5 mm
Modell kod
FI-RSW-28LR-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
46 mm
S2
41 mm
S3
41 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 1 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
40,9 mm
i
18 mm
Package size
5 st
Barcode
306921
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Banjoadapter 28L, G1''
Artikel datablad
Others has been looking for
Stud elbow adjustable 45° - ø28L x 1" BSP
Partnumber:
XVEE28LR
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
Stud elbow adjustable 45° - ø25S x 1" BSP
Partnumber:
XVEE25SR
10 st
Min. order quantity is:
Banjo - ø25S x 1" BSP with DK metal seal
XWH25SRED
Stud fitting female - ø28L x 1" BSP female
XGAI28LR
Stud fitting female - ø25S x 1" BSP female
XGAI25SR
20 st
Stud elbow adjustable 90° - ø28L x 1" BSP
XWEE28LR
Stud elbow adjustable 90° - ø25S x 1" BSP
XWEE25SR
Stud branch tee stilbar - ø28L x 1" BSP