XWH25SRED
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
XWH25SRED
Banjoadapter 25S, G1'' ED
Accessories (2)
Skärring 25S
Partnumber:
DPR25S
Mutter 25S (M36x2)
Partnumber:
M25S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
25 mm
Dimension i
18 mm
Gänga utv.
G 1 BSP
L
43 mm
L1
55 mm
L2
31 mm
L3
59 mm
L4
30,5 mm
Modell kod
FI-RSW-25SR-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
46 mm
S2
41 mm
S3
46 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 1 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
25 mm
d2
40,9 mm
i
18 mm
Package size
10 st
Barcode
306928
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Banjoadapter 25S, G1''
Artikel datablad
Others has been looking for
Stud elbow adjustable 45° - ø28L x 1" BSP
XVEE28LR
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
Stud elbow adjustable 45° - ø25S x 1" BSP
XVEE25SR
Min. order quantity is:
Banjo - ø28L x 1" BSP with WD seal NBR
XWH28LRED
5 st
Stud fitting female - ø28L x 1" BSP female
XGAI28LR
Stud fitting female - ø25S x 1" BSP female
XGAI25SR
20 st
Stud elbow adjustable 90° - ø28L x 1" BSP
XWEE28LR
Stud elbow adjustable 90° - ø25S x 1" BSP
XWEE25SR
Stud branch tee stilbar - ø28L x 1" BSP