XWE16SKR
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
XWE16SKR
Adapter 90° 16S, Utv-R 1/2''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
16 mm
D3
12 mm
Diameter rör
16 mm
Dimension i
14 mm
Gänga 1 metrisk
M22x1,5 K
Gänga utv. metrisk
M22x1,5 K, M26x1,5
L
34 mm
L1
44 mm
L2
25,5 mm
L3
32 mm
Modell kod
FI-WE-16SRk-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
24 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
T
R 1/2 BSPT
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
12 mm
i
14 mm