XWE12LKM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
XWE12LKM
Adapter 90° 12L, Utv-KM 16x1.5
Tillbehör (1)
Mutter 12L (M18x1.5)
Partnumber:
M12L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
12 mm
Gänga 1 metrisk
M16x1,5 K
Gänga utv. metrisk
M16x1,5, M16x1,5 K
Modell kod
12LMk
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
630 bar