XWE10SKR
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
XWE10SKR
Adapter 90° 10S, Utv-R 3/8''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
10 mm
D3
5 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
13 mm
L
25 mm
L1
34 mm
L2
175 mm
L3
28 mm
Modell kod
FI-WE-10SRk-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
17 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
T
R 3/8 BSPT
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
7 mm
i
13 mm