XWE10LKR12
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
XWE10LKR12
Adapter 90° 10L, Utv-R 1/2''
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
R 3/8 BSPT
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
FI-WE-10LR1/2k-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
Type
Profilerad
Förpackningsstorlek
Streckkod
417570
Bruttovikt
0,09 Kg
Nettovikt
0,09 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Adapter 90° 10L, Utv-KR 1/2''
Artikel datablad
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Frequently bought together with
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 1/2''
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Utv-G 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13-19mm
Snabbkoppling Hane Nito1/2'', Ø 10mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 19mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 10 mm