XWE10LKR
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
XWE10LKR
Adapter 90° 10L, Utv-R 1/4''
Tillbehör (2)
Skärring 10LS
Artikelnummer:
DPR10LS
Mutter 10L (M16x1.5)
Artikelnummer:
M10L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
10 mm
D3
7 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
13 mm
Gänga utv.
R 1/4 BSPT
L
22 mm
L1
30 mm
L2
15 mm
L3
27 mm
Modell kod
FI-WE-10LRk-W3
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
14 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
T
R 1/4 BSPT
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
8 mm
i
13 mm