XVEE35LR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XVEE35LR
Adapter 45° 35L, Utv-G 1.1/4'', Ställbar
Accessories (3)
Cutting ring - ø35L
Partnumber:
DPR35L
Double cutting ring WDDS - ø35L - packing
Partnumber:
FIWDDS35L
Mutter 35L (M45x2)
M35L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
35 mm
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M45x2
Modell kod
FI-VEE-35LR-OK-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar