XVEE10SR
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
XVEE10SR
Adapter 45° 10S, Utv-G 3/8'', Ställbar
Accessories (2)
Skärring 10LS
Artikelnummer:
DPR10LS
Mutter 10S (M18x1.5)
Artikelnummer:
M10S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
10 mm
D3
8 mm
D4
22,8 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension D4
32.8 mm
Gänga utv.
G 3/8 BSP
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
L
25 mm
L1
34 mm
L2
17,5 mm
L3
28 mm
L4
9 mm
Modell kod
FI-VEE-20SR-OK-B-W3
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
19 mm
S2
22 mm
S3
22 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/8 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Typ
Smidda
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
7 mm
Åtdragning moment
80 Nm