XTEE35LR
Package size:
5 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
XTEE35LR
Adapter T 35L, Utv-G 1.1/4'', Ställbar
Tillbehör (2)
Skärring 35L
Partnumber:
DPR35L
Nut - ø35L - M45x2
Partnumber:
M35L
Specifications
Dimensions and shipping
D1
35 mm
D3
25 mm
D4
50,8 mm
Diameter rör
35 mm
Dimension D4
50.8 mm
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M42x2
L
48 mm
L1
59 mm
L2
37,5 mm
L3
55 mm
L4
15 mm
Modell kod
XCE35RLOAZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
50 mm
S2
50 mm
S3
50 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 1.1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Typ
Smidda
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
30 mm
Åtdragning moment
500 Nm