XTE10LKR
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
XTE10LKR
Adapter T 10L-R 1/4''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D3
7 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
12 mm
Gänga T
R 1/4 BSPT
Gänga utv.
R 1/4 BSPT
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
L
22 mm
L1
30 mm
L2
15 mm
L3
27 mm
Modell kod
XC10RLZN
Märke namn
Stauff
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
14 mm
S2
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
10 mm
d2
8 mm
i
12 mm