XRHZ42LRED
Pakke str.:
3 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
XRHZ42LRED
Backventil Utv-G1.1/2 ED
Tilbehør (1)
Dobbelt skærering - ø42L
Partnumber:
FIDS42L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
42 mm
Gevind
G 1.1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
FI-RVZ-42LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Tryk åbning
1 bar