XRHZ38SRED
Förpackningsstorlek:
3 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XRHZ38SRED
Backventil Utv-G1.1/2 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
38 mm
Gänga
G 1.1/2 BSP
Modell kod
FI-RVZ-38SR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Tryck ôppning
1 bar
Package size
3 st
Barcode
318532
Gross weight
Kg
Net weight
1,434 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Kontraventil (->) - ø38S x 1.1/2" BSP - 1 bar - WD pakning