XRHZ28LRED
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
XRHZ28LRED
Backventil Utv-G1 ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
28 mm
Gänga
G 1 BSP
Modell kod
FI-RVZ-28LR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
250 bar
Tryck ôppning
1 bar
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
414630
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Kontraventil (->) - ø28L x 1" BSP - 1 bar - WD pakning