XRHZ22LRED
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
XRHZ22LRED
Backventil Utv-G3/4 ED
Tilbehør (1)
D22L cutting ring ø22
Partnumber:
DPR22L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
22 mm
Gänga
G 3/4 BSP
Modell kod
FI-RVZ-22LR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
250 bar
Tryck ôppning
1 bar