XRHZ20SRED
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XRHZ20SRED
Backventil Utv-G3/4 ED
Tekniset tiedot
Mitat ja toimitus
Diameter rör
20 mm
Gänga
G 3/4 BSP
Modell kod
FI-RVZ-20SR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Tryck ôppning
1 bar
Pakkauskoko
10 st
Viivakoodi
414639
Bruttopaino
0,106 Kg
Nettopaino
0,106 Kg
Alkuperämaa
deu
Tuotetiedot
Backventil Utv-G3/4 ED
Linkit
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Double cross-line relief valve 3/4" VAIL 20-34/TS.S
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
Check valve-AISI316-Tognella 3/4
Partnumber:
FT2260/6-34
Package size:
Min. order quantity is:
TILBAKESL.VENTIL LAVTR. 3/4" EUROPA
H151-3/4
Check valve (<-) - ø22L x 3/4" BSP - 1 bar - WD seal
XRHV22LRED
3/4" Check valve 5.0 bar
3/4" Check valve 5.0 bar
VU-34-5BAR
3/4" Check valve 3.0 bar
3/4" Check valve 3.0 bar
VU-34-3BAR
Check valve (<-) - ø20S x 3/4" BSP - 1 bar - WD seal
XRHV20SRED
Check valves brass
Check valves brass
H151-3/8
Checkvalve OM 3/4" 2bar max 350bar
VU-34-2BAR
XRHZ22LRED
Check valves inline - Stainless
FT2260/6-18
3/4" Check valve 8.0 bar
3/4" Check valve 8.0 bar
VU-34-8BAR
Backventil OM 3/4 1 bar
Backventil OM 3/4 1 bar
VU-34-1BAR
Backventil Hane-Hane G3/4 1Bar, 90l/min, WP350Bar
VUMM-34
3/4" Check valve 0.5 bar
3/4" Check valve 0.5 bar
VU-34
Shuttle valves OM VU2P
Shuttle valves OM VU2P
VU2P-14
3/4" Shuttle valve
3/4" Shuttle valve
VU2P-34
3/4" Pilot operated check valve
VBPSL-34
Check valves pilot operated OM
Check valves pilot operated OM
VBPSL-12
3/4" Hose burst cartridge valve
VUBA-34
Hose rupture valve insert
Hose rupture valve insert
VUBA-12
3/4" Valve house female x male L= 75
MFF-34
Kaksoispaineenraj.venttiili R3/4"
VAU3/4
Pressure relief valves OM VAU
Pressure relief valves OM VAU
VAU1/2/250
Pressure relief valves Walvoil VMP
VMP20/3(XG-120) 3/4 BSP Walvoil, 60-250 bar
Check valve (<-) - ø8L x 1/4" BSP - 1 bar - WD seal
XRHV08LRED
Backventil, Inv-G 1 1/4''
Backventil, Inv-G 1 1/4''
Check valve 1/2 male thread crack press 0,35 bar, WP350ba