XLEE25SR
Pakke str.:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
XLEE25SR
Adapter L 25S, Utv-G 1'', Ställbar
Tilbehør (1)
Skärring 25S
Artikelnummer:
DPR25S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
25 mm
D3
20 mm
D4
40,8 mm
Diameter rör
25 mm
Dimension D4
40.8 mm
Gänga utv.
G 1 BSP
Gänga utv. metrisk
M36x2
L
42 mm
L1
54 mm
L2
30 mm
L3
45 mm
L4
14 mm
Modell kod
XDE25RSOAZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
36 mm
S2
41 mm
S3
46 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Typ
Smidda
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
20 mm
Åtdragning moment
370 Nm