XLE10SKR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
XLE10SKR
Adapter L 10S, Utv-R 3/8''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
10 mm
D3
7 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
R 3/8 BSPT
Gevind udvendig
R 3/8 BSPT
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
25 mm
L1
34 mm
L2
17,5 mm
L3
28 mm
Materiale
Stål
Model kode
XD10RSZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
17 mm
S2
22 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar
Type
Profilerad
d2
7 mm
i
12 mm