XLE10LKR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
XLE10LKR
Adapter L 10L, Utv-R 1/4''
Tillbehör (2)
Skärring 10LS
Artikelnummer:
DPR10LS
Mutter 10L (M16x1.5)
Artikelnummer:
M10L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D3
7 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
12 mm
Gänga T
R 1/4 BSPT
Gänga utv.
R 1/4 BSPT
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
L
22 mm
L1
30 mm
L2
15 mm
L3
27 mm
Modell kod
XD10RLZN
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
14 mm
S2
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
10 mm
d2
8 mm
i
12 mm