XGE25SR114ED
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
43 varianttia
Valittu variantti:
XGE25SR114ED
Adapter 25S, G1.1/4'' ED
Tilbehør (3)
Cutting ring - ø25S
Partnumber:
FIDS25S
Dobbelt skærering WDDS - ø25S - pakning
Partnumber:
FIWDDS25S
Omløber - ø25S - M36x2
M25S
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
25 mm
Dimension i
20 mm
L
55 mm
L1
67 mm
L2
23 mm
Material
Stål
Model code
FI-GE-25SR1-1/4-WD-B-W3
Pressure max.
420 bar
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
50 mm
S2
46 mm
Safety factor
4
Series
S
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread T
G 1.1/4 BSP
Thread outer
G 1.1/4 BSP
Thread outer metric
M36x2
Torque tightening
450 Nm
d1
25 mm
d2
20 mm
i
20 mm