XGE22LU78
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
XGE22LU78
Adapter 22L, UNF 7/8''
Tillbehör (2)
Skärring 22L
Artikelnummer:
DPR22L
Mutter 22L (M30x2)
Artikelnummer:
M22L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
22 mm
Gänga utv.
7/8-14 UNF
Gänga utv. metrisk
M30x2
Serie
L
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar