XGE10LU916
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
XGE10LU916
Adapter 10L, UNF9/16''
Tilbehør (3)
Reservedele (1)
Dobbelt skærering - ø10L
Partnumber:
FIDS10LS
Omløber - ø10L - M16x1.5
Partnumber:
FIM10L
Skärring dubbel mjuktätad, WDDS, 10L/S
FIWDDS10LS
O-ring, Utv-UNF 9/16''
OUN-06
Specifications
Dimensions and shipping
D1
10 mm
D2
7,5 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
10 mm
Gevind T
9/16-18 UNF
Gänga utv.
9/16-18 UNF
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
L
28 mm
L1
36 mm
L2
11 mm
Modell kod
FI-GE-10L9/16U-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
19 mm
S2
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
i
10 mm
Åtdragning moment
30 Nm