XGE10LU716
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
XGE10LU716
Adapter 10L, UNF7/16''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
10 mm
D2
4,5 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension i
9 mm
Gevind T
7/16-20 UNF
Gevind udvendig
7/16-20 UNF
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
27 mm
L1
35 mm
L2
11 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-10L7/16U-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
17 mm
S2
19 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
18 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
i
9 mm