XGE10LN38
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
XGE10LN38
Adapter 10L, NPT3/8''
Tillbehör (3)
Cutting ring - ø10L
Varenummer:
FIDS10LS
Omløber - ø10L - M16x1.5
Varenummer:
FIM10L
Dobbelt skærering WDDS - ø10L/S - pakning
FIWDDS10LS
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
D1
10 mm
D2
7 mm
Diameter pipe
10 mm
Dimension i
15 mm
L
32 mm
L1
40 mm
L2
25 mm
Material
Stål
Model code
FI-GE-10L3/8N-W3
Pressure max.
315 bar
S1
19 mm
S2
19 mm
Series
L
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread T
3/8 NPT
Thread outer
3/8 NPT
i
15 mm