XGE10LMED
Package size:
125 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
44 variants
Chosen variant:
XGE10LMED
Adapter 10L, M14X1.5 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
M14x1,5
L
30 mm
L1
38 mm
L2
11 mm
Modell kod
FI-GE-10LM-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
S1
19 mm
S2
19 mm
Serie
L
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
10 mm
d2
7 mm
i
12 mm
Åtdragning moment
45 Nm