XGE06LR14
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
XGE06LR14
Adapter 06L, G1/4''
Tillbehör (2)
Skärring 6LS
Partnumber:
DPR06LS
Omløber - ø6L - M12x1.5
Partnumber:
M06L
Specifications
Dimensions and shipping
D1
6 mm
Diameter rör
6 mm
Dimension i
12 mm
L
29 mm
L1
37 mm
L2
10 mm
Modell kod
FI-GE-06LR1/4-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
19 mm
S2
14 mm
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
4 mm
i
12 mm
Åtdragning moment
55 Nm