XGAI38SR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
XGAI38SR
Adapter 38S, G1.1/2''
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
38 mm
Gänga inv.
G 1.1/2 BSP
L
59,5 mm
L1
74,5 mm
L2
43,5 mm
L3
28,5 mm
Modell kod
FI-GA-38SR-W3
Märke namn
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
60 mm
S2
60 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1.1/2 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
38 mm
d2
32 mm