XGAI28LR
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
XGAI28LR
Adapter 28L, G1''
Tilbehør (1)
Skärring 28L
Varenummer:
DPR28L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
28 mm
Gänga inv.
G 1 BSP
L
45,5 mm
L1
54,5 mm
L2
38 mm
L3
24,5 mm
Modell kod
FI-GA-28LR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
41 mm
S2
41 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
28 mm
d2
24 mm