XGAI22LR
Pakke str.:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
XGAI22LR
Adapter 22L, G3/4''
Accessories (2)
Alternatives (1)
Skärring 22L
Varenummer:
DPR22L
Omløber - ø22L - M30x2
Varenummer:
M22L
Stud fitting female - ø22L x 3/4" BSP female
FXGA22LR34
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
22 mm
Gänga inv.
G 3/4 BSP
L
43 mm
L1
52 mm
L2
35,5 mm
L3
22 mm
Modell kod
FI-GA-22LR-W3
Märke namn
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
36 mm
S2
36 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
22 mm
d2
19 mm