XGAI20SR
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
XGAI20SR
Adapter 20S, G3/4''
Tilbehør (1)
Skärring 20S
Artikelnummer:
DPR20S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
20 mm
Gänga inv.
G 3/4 BSP
L
45 mm
L1
56 mm
L2
34,5 mm
L3
22 mm
Modell kod
FI-GA-20SR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
36 mm
S2
36 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
20 mm
d2
16 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
294272
Bruttovikt
0,19 Kg
Nettovikt
0,19 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Frequently bought together with
Presskoppling Rak Utv-G 3/4'' Ø3/4''
Partnumber:
Package size:
100 st
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
Partnumber:
Package size:
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/4''
Presskoppling Rak Utv-G 3/4'' Ø1''
75 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/4''
4 st
Adapter Rak, Utv-G 5/8'', Utv-G 3/4''
4 st
50 st
Presskoppling Rak Utv-G 3/4'' Ø3/4'', Heavy Duty
4010-12-12-HD
1 st
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm