XGAI18LR
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
XGAI18LR
Adapter 18L, G1/2''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
18 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
L
38 mm
L1
47 mm
L2
30,5 mm
L3
20 mm
Modell kod
FI-GA-18LR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
27 mm
S2
32 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/2 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
18 mm
d2
15 mm