XDGWEV30SRED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XDGWEV30SRED
Svivelbanjo 30S - G1.1/4 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
30 mm
Gevind udvendig
G 1.1/4 BSP
Materiale
Stål
Model kode
FI-DGWE-30SR-WD-B-W66
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
Serie
S
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
433739
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Andra tittar på
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
25 st
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Artikelnummer:
15 st
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
5 st
SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
250
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
30 st
Svivel Rak, Utv/Utv-ORFS 1.7/16''-12 420 BAR
SZ-S16M-S16M
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
15 st
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
XDGWEV16SMED
Svivel 1/4'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, Mässing