WPN13TQAB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
WPN13TQAB
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil,Klämhylsa Ø13x3mm
Accessories (3)
Vattenslang Alfaflex 12,5/17,5, 100m
Partnumber:
AF12-100M
Vattenslang Alfaflex 12,5/17,5
Partnumber:
AF12-25M
Vattenslang Alfaflex 12,5/17,5, 50m
Specifications
Dimensions and shipping
Area of use
Vatten
Brand Name
Ludecke
Diameter hose outer min.
19 mm
Flow max.
42 lpm
Hose spigot
13 mm
Material
Mässing
Material quality
MS 58
Model code
WPI 13 TQAB
Pressure max.
16 bar
Sealing material
HNBR, NBR
Surface treatment
Förnicklad
Temperature max.
+95 °C
Temperature min.
-25 °C