VAU1/2/250
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
VAU1/2/250
Crossoverventil 50-250bar 70lpm R172"
Specifications
Dimensions and shipping
Flow Nominel
70 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Gevind
G 1/2 BSP
Materiale
Stål
Mærke navn
OM Oleodinamica Marchesini
Olieviskositet anbefalet
N/A cSt
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
250 bar
Trykindstilling min.
50 bar
Package size
Barcode
430343
Gross weight
1,142 Kg
Net weight
1,142 Kg
Country of origin
IT
Product information
50-250bar 70l/min R1/2"
Artikel datablad
Others has been looking for
Backventil OM G1/2, 0.5 bar, 350 Bar
Partnumber:
VU-12
Package size:
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Partnumber:
VMP-06S
Overcenterv. OM dubbel G3/8
Overcenterv. OM dubbel G3/8
VBCD38-DEA
Prioritetsventil. OM G1/2 350bar
VPR3-12
VU-14
VMP-12S-300BAR
VU-38
Overcenterv. OM dubbel G3/4
Overcenterv. OM dubbel G3/4
VBCD34-DEA
VMP-12S
Prioritetsventil. OM G3/4 350bar
VPR3-34
Backventil Inv-R 1'', PN63 AISI316/FKM
H151-1-SY
Regenerativ ventil SUN G1/2''
Regenerativ ventil SUN G1/2''
YDCC-LHN-AV
Backventil OM G1.1/4, 0.85 Bar, 300 Bar
VU-114
Backventil, Inv G1/4'', 500Bar, Qn=17l/min, 0.35Bar
VU14F14F
VMP-06S-300BAR
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar