UNC38-112ZN
Förpackningsstorlek:
1 set
Minsta beställningskvantitet:
1 set
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
UNC38-112ZN
Bultset för fläns, UNC 3/8x1.1/2, 10.9,4 Bultar+bricka
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bultgänga
3/8 UNC
Längd
38 mm
Materialkvalitet
St. 10.9
Märke namn
Havit
Standard
ASA B18.3 - grade 10
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Förpackningsstorlek
Streckkod
421735
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
UNC 3/8" x 1.1/2", 10.9, sis. 4 pulttia ja 4 lukkoaluslevyä
Andra tittar på
SAE fläns L-block 3000 PSI
SAE fläns L-block 3000 PSI
Artikelnummer:
BF-L-306
1 st
Adapter SAE L 1.1/2" 3000 Psi
Adapter SAE L 1.1/2" 3000 Psi
Artikelnummer:
BC-L-305
1 st
BF-L-305
Bolts (4) for SAE flanges - UNC
UNC516-114ZN
Adapter SAE T 1" 3000 Psi
Adapter SAE T 1" 3000 Psi
BC-T-303
SAE L-block 1" 6000 Psi Max 350bar
BC-L-603-W66
BC-T-604
SAE T-block 1" 6000 Psi Max 350bar