TSLK8108PPG
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
TSLK8108PPG
Rörklamma Ø108mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
80 mm
D1
108 mm
Diameter rör
108 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
8S
H
168 mm
L1
206 mm
L2
168 mm
Modell kod
80108-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Förpackningsstorlek
Streckkod
251218
Bruttovikt
1,01 Kg
Nettovikt
1,01 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium