TRS-14-12-14
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
TRS-14-12-14
SLANGFÄSTE PLAST
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
5055TR1412
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
210426
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
SLANGFÄSTE PLAST
Produktkatalog
Andra tittar på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Artikelnummer:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
GS-10
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
5 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter Rak Ø10 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø10 mm Utv-G3/8''
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Skarvkoppling T Ø6 mm
Skarvkoppling T Ø6 mm