STOPFUSAE2105
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
STOPFUSAE2105
Säkerhetswire Stopflex SAE Ø10.5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter bulthål
10,5 mm
Diameter ring
10.5 mm
Längd
300 mm
Materialtjocklek
4 mm
Märke namn
OP Srl
Tryck max.
420 bar
Pakke str.
10 st
Stregkode
223243
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
fin
Produkt information
Säkerhetswire Stopflex SAE
Produktkatalog
Andre kigger på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Varenummer:
SGXE-32
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
Varenummer:
SSBP-PP
Min. bestillingsenhed er:
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
PR-2501
25 st
1 st
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
1 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
SGXE-25
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
1 m
Skyddsspiral Svart 20-27 mm, 1 m med hål
SS-25-S
50 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
SS-32-S
50 st
SGX-40
SGX-25
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
SS-20-S
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
SGX-50
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
MSHA-RD36M
50 m
SGXE-40
Miljöplugg XL (13-42mm) Pin-Pac 4st/frp, konisk gul
SSBPXL-PP
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
SGXE-20
Krympproppar för slangenheter D=28 L=50 Hex 22-26
CTA2850AA
100 st
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt