STOPFUSAE2105
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
STOPFUSAE2105
Säkerhetswire Stopflex SAE Ø10.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter bulthål
10,5 mm
Diameter ring
10.5 mm
Längd
300 mm
Materialtjocklek
4 mm
Märke namn
OP Srl
Tryck max.
420 bar
Package size
10 st
Barcode
223243
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
fin
Product information
Säkerhetswire Stopflex SAE
Produktkatalog
Others has been looking for
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
Partnumber:
SSBP-PP
Package size:
1 frp
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Partnumber:
SGXE-32
1 frp
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
PR-2501
25 st
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddsspiral Svart 20-27 mm, 1 m med hål
SS-25-S
50 st
SS-32-S
50 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
1 st
SS-20-S
SGX-40
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
SGX-25
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt