STOPFA12125
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
STOPFA12125
Slangklamma Stopflex Ø12-12.5mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
OP Srl
Diameter max.
12.5 mm
Diameter min.
12 mm
Package size
Barcode
226274
Gross weight
0,05 Kg
Net weight
0,05 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Stopflex® klämband för montering på hydraulslang.
Produktkatalog
Others has been looking for
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Partnumber:
SGXE-32
Package size:
1 frp
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
Partnumber:
PR-2501
25 st
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
SSBP-PP
1 frp
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
SGXE-25
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-32-S
50 st
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
SS-25-S
50 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
SGX-40
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
SS-20-S
SGX-25
SGX-50
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
SGXE-20
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
MSHA-RD36M
50 m
SGXE-40
Krympproppar för slangenheter D=28 L=50 Hex 22-26
CTA2850AA
100 st
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
SGX-20
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt