SPAL60603PADPALAS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
SPAL60603PADPALAS
Rörklamma Komplett Ø60.3mm DIN3015 Tunga Serien Polypamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Färg
Svart
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
10 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
445076
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Måttskiss
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen