SPAL60483PPDPALAS
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
35 varianter
Valgt variant:
SPAL60483PPDPALAS
Rörklamma Komplett Ø48.3mm DIN3015 Tunga Serien Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
10 mm
B
54,5 mm
Brand Name
Stauff
C
109 mm
Color
Svart
D
116,5 mm
DIN size
4
Diameter pipe
48,3 mm
Dimension F
115 mm
E
140 mm
G
45 mm
Group Stauff
6S
H
45 mm
Material
Polypropylen, Stål
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm