SP3254PPGIS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
28 varianter
Utvald variant:
SP3254PPGIS
Rörklamma Komplett Ø25.4mm DIN3015 Lätta Serien Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
21 mm
Brand Name
Stauff
Color
Grön
DIN size
3
Diameter pipe
25,4 mm
Dimension F
48 mm
E
50 mm
G
30 mm
Group Stauff
3
H
30 mm
Material
Polypropylen, Stål
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profilerad
Förpackningsstorlek
Streckkod
120910
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Måttskiss
Andra tittar på
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
Artikelnummer:
SLK7603PPH
1 par
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Artikelnummer:
RAP2/44
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP6445PPDPAS
Safety locking plate - DIN 3 - ZiNi
SIG3
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
SLK106AAL
25 par
Weld plate - DIN 3 - Phosphated
SP3
25 st
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene