SNK-127-V-C-O-12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Kontaktfunktion
Normalt öppen
Modell kod
SNK-127-V-C-O-12
Monteringshålavstånd
127 mm
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
2 bar
Åtdragning moment
8 Nm