SMA-10M-8N
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
SMA-10M-8N
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SAM 10M-8N
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
248888
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Others has been looking for
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Partnumber:
SMCT-8M-4G-S
Package size:
Min. order quantity is:
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Partnumber:
SMA-10M-4G
Min. order quantity is:
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
SBLV-M-6N
SMC-10M-8R
SMA-10M-6N
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SBHU-8M
SMA-10M-4N
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SFC-6M-2R
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4