SLK7761PA
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
41 varianter
Utvald variant:
SLK7761PA
Rörklamma Ø76.1mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
DIN storlek
7
Diameter rör
76,1 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
7
H
93 mm
L1
121 mm
L2
94 mm
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
10 Nm
Pakke str.
Stregkode
302931
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Målskitse
RÖRKLAMMER PA
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
Varenummer:
SP2
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Varenummer:
RAP2/44
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
SLK7603PPH
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP6445PPDPAS
Weld plate - DIN 3 - Phosphated
SP3
25 st
Safety locking plate - DIN 3 - ZiNi
SIG3
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene
SLK5424PPG
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
SLK106AAL
25 par
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
SLK112PPG
25 par
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Rostfri
DP1A-RO
Weld plate - DIN 7 - Phosphated
SP7
10 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPGLI
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Gummi
SP214GUDPAS
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
SLK7603PP
10 par
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
SLK6483PA
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP214PPDPAS
Rörklamma Slät Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK652PPHG
Pipe clamp Ø24mm. DIN3015 Lightweight Series. Polypropylene
SLK324PA
Rörklamma Slät Ø15mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK215PPH
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK320SAH
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK218PP
Weld plate - DIN 5 - Stainless
Weld plate - DIN 5 - Stainless
SP5-SY
10 st
Rörklamma Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK2127PP
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK216PP
Rörklamma Ø14mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK214PP
Rörklamma Ø30mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK430PP
Rörklamma Slät Ø28mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK428PPH
Rörklamma Ø4mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK104APP
Clamp ø17.2- Green PP-H - DIN 2
SLK217.2PPH
Rörklamma Slät Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen