SLK7635PP
Pakke str.:
10 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
SLK7635PP
Rörklamma Ø63.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Tilbehør (1)
Täckplatta 57.2-76.1mm, DIN305 Lätta Serien
Artikelnummer:
DP7
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
63,5 mm
DIN storlek
7
Diameter rör
63,5 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
7
H
93 mm
L1
121 mm
L2
94 mm
Modell kod
763.5-PP
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm
Förpackningsstorlek
10 par
Streckkod
254095
Bruttovikt
0,11 Kg
Nettovikt
0,11 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Data sheet
3D-fil
Länkar
Produktkatalog
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Produktkatalog
Others has been looking for
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
Package size:
25 par
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
Package size:
25 st
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP6
25 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
1 st
SP2
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen