SLK6508PA
Förpackningsstorlek:
25 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
41 varianter
Utvald variant:
SLK6508PA
Rörklamma Ø50.8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
Diameter rör
50,8 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
6
H
66 mm
L1
86 mm
L2
66 mm
Modell kod
650.8-PA
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
10 Nm
Package size
25 par
Barcode
212771
Gross weight
0,071 Kg
Net weight
0,071 Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER PA
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
Package size:
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
1 st
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
SP6
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen