SLK620-50PP
Förpackningsstorlek:
20 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SLK620-50PP
Rörklamma Oval Ø6mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Diameter rör
20 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
6
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Package size
20 par
Barcode
309927
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Kabelklammer, 620-50, Oval
Others has been looking for
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
25 par
Min. order quantity is:
1 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP6
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
SP5
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
Rörklamma Komplett Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Syrafast
SPV2127ALIS-SY
Rörklamma Komplett Ø20mm, DIN3015 Lätta Serien, Polyamid
SP320PADPAS
DP2
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
DP1A
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP430PPDPAS
Rörklamma Komplett Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SP112AALIS
Rörklamma Ø8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK108APP
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP1A-SY
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK110APP
Rörklamma Komplett Ø19mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SM319ALIS
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen