SLK4269PPG
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
SLK4269PPG
Rörklamma Ø26.9mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Accessories (5)
Stackbolt - M6x35 - DIN 4 - ZiNi
Varenummer:
AF4
Cover plate - DIN 4 - ZiNi
Varenummer:
DP4
Insexskruv M6x35, Lätta Serien
IS4
Låsplatta 26.9-32mm, DIN3015 Lätta Serien
SIG4
Svetsplatta 26.9-32mm, DIN3015 Lätta Serien
SP4
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Color
Grön
D1
26,9 mm
DIN size
4
Diameter pipe
26,9 mm
Group Stauff
4
H
42 mm
L1
59 mm
L2
40 mm
Material
Polypropylen
Model code
426.9-PP
Number of bolts
2
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profilerad
Width
30 mm